Lulany.pl posiada wszystkie modele plecaków damskich przez co każdy znajdzie coś dla siebie. - plecaki damskie wszystkie modele - https://lulany.pl/modne-plecaki-damskie/
http://www.bikpolska.eu/ Roboty ziemne Warszawa rozbiórki Warszawa oferty Planujesz roboty ziemne – Warszawa? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – BIK Polska, pewność niezawodności.
pielegnacja paznokci wymaga umiejetności, wysilku i odpowiednich akcesoriow. nasz sklep online posiada przydatne produkty. pielegnacja wlosow jeśli prowadzisz salon pielegnacji paznokci to u nas znajdziesz produkty, ktore moga ci sie przydac. sprawdz i zamow. pielegnacja wlosow to nie tylko lakier lub zel. zamow zestaw do pielegnacji wlosow i zaskocz swojego faceta.      juul pods
e-mail

content@codeengineers.com

Rodzaje przekłuć i dobór kolczyka

Piercing w dzisiejszych czasach stał się tak samo popularny, jak tatuaże. Coraz więcej osób przekłuwa sobie różne części ciała. Dla jednych jest to zwykłe przekłucie, które zdobi ich ciało, a dla innych wyrażanie swojej osobowości. Czy myślisz o dodatkowej dziurce w uchu bądź chcesz przebić inną część ciała?

Oto kilka propozycji piercingu!

Piercing ust jest jednym z powszechnych rodzajów piersingu. Najchętniej przebijany jest język, gównie wśród młodzieży w wieku szkolnym. Zbuntowane nastolatki często sięgają po ten typ przekłucia. Zatem jaki kolczyk wybrać? Na początek będzie najprostszy bez udziwnień, czyli pręt z dwoma kulkami na końcach. Gdy rana się już zagoi, można poszukać jakiegoś innego rodzaju kolczyka, bardziej zdobnego dla odmiany.

Piercing uszu najczęściej kojarzy się z przebiciem płatka ucha w dogodnym dla klienta miejscu. Na początku warto kupić sobie małe kolczyki, z czasem dużą popularnością cieszą się kolczyki z cyrkonią. Idealnie pasują do wieczorowej stylizacji. Także często spotykanym rodzajem piercingu ucha wśród młodzieży jest tzw. helix.  Kolczyk ten jest umiejscowiony na krawędzi małżowiny usznej. Dla wielu osób jest on tak samo zwyczajny, jak ten w płatku ucha.

Piercing nosa jego historia sięga tysięcy lat. Dziś możemy zauważyć przekłucia głównie u dziewcząt. Ten rodzaj wymaga szczególnej ostrożności. Jak przy każdej świeżej ranie należy pamiętać, aby zachować należytą higienę i pielęgnację rany, aby nie wdało się zakażenie. Istotne jest to w pierwszych dniach przekłucia. Gdy zabieg przeprowadzany jest  w profesjonalnym salonie, zwykle odpowiednio dobrany kolczyk jest w cenie zabiegu. Przebijanie na własną rękę wiąże się z kosztami biżuterii. Warto pamiętać, aby zabezpieczyć się w biżuterię wykonaną  z innych materiałów niż złoto czy srebro, ponieważ od tego zależy jakość gojenia się rany.