Implant intraspine jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów leczenia schorzeń kręgosłupa. - implant kręgosłupa intraspine - Implant intraspine to innowacyjne rozwiązanie stosowane w chirurgii kręgosłupa.
e-mail

content@codeengineers.com

Ostrzykiwanie osoczem Łódź – przebieg i skuteczność zabiegu?

Ostrzykiwanie osoczem to nowatorska metoda, która świetnie radzi sobie z redukcją zmarszczek w sposób naturalny. Z roku na rok zyskuje coraz szerszą rzeszę zwolenników. Tym co skłania do stosowania tego rodzaju zabiegu, jest fakt, że terapia osoczem bogatopłytkowym nie jest ingerencją chirurgiczną, a zapewnia efekt rewitalizacji i spłycenia widoczności zmarszczek, taki jak w przypadku bardziej radykalnych zabiegów medycyny estetycznej. Na czym polega zabieg ostrzykiwania osoczem i jakie daje rezultaty?

Ostrzykiwanie osoczem – jak przebiega zabieg i w czym nam może pomóc?

Zabieg ostrzykiwania osoczem rozpoczyna się od pobrania od pacjenta próbki krwi. Następnie jest ona umieszczana w specjalnej wirówce, w której następuje oddzielenie krwinek od osocza, zawierającego płytki krwi. To właśnie płytki krwi aktywują tzw. czynniki wzrostu, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny oraz procesy wzrostowe komórek. Zabieg z wykorzystaniem osocza stosuje się nie tylko w celu rewitalizacji skóry oraz spłycenia zmarszczek, ale również do pobudzenia wzrostu włosów i ich zagęszczenia. Zabieg ten dedykowany jest również dla osób ciepiących na uszkodzenie stawów i ścięgien. W przypadku osób mających nadwrażliwość na botoks jest to idealny sposób na uzyskanie odmłodzenia skóry twarzy.

Ostrzykiwanie osoczem Łódź – rezultaty

Pierwsze efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Pobudzone przez czynniki wzrostu komórki zagęszczają się, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność, zmarszczki ulegają spłyceniu, a twarz zyskuje młodzieńczy blask. Zabieg powoduje intensywną regenerację tkanek oraz stymuluje wzrost nowych naczyń krwionośnych. W przypadku ostrzykiwania osoczem skóry głowy następuje wzrost nowych mieszków włosowych. Ostrzykiwanie osoczem Łódź daje efekt odmłodzenia i rewitalizacji skory w naturalny i bezpieczny sposób.