PORTALE PARTNERÓW
e-mail

content@codeengineers.com

Projektowanie stron www Łódź, czyli o czym musisz pamiętać tworząc strony www

Wiesz jak stworzyć stronę internetową? A może się do tego przymierzasz? Niezależnie od tego zawsze warto dążyć do doskonałości.

Projektowanie stron www Łódź – jasny cel i minimalizm to podstawa robienia strony www

Zdecydowanie trzeba pamiętać o celu strony. Od tego się zaczyna. Jeśli go niema, twoi odbiorcy nie wiedza co mają zrobić. Takie bezcelowe strony zazwyczaj są bardzo ładne i zachwycają projektem. Tylko jest jedno ale, w projekcie często zapomina się o użytkowniku i celu strony.

Przy tworzeniu stron www trzeba również pamiętać, aby zrobić dobre menu. Musi ono być czytelne i użyteczne. W większości przypadkach sprawdza się zasada: nie kombinuj. Cała nawigacja i menu strony ma pomóc użytkownikowi, a nie utrudniać mu życie. Dlatego, jeśli chcesz się bawić w upiększanie menu, to lepiej z tego zrezygnuj. W tworzeniu stron internetowych ważna jest również prostota lub jak kto woli minimalizm.

Pamiętaj jednak, że prostota nie zawsze równa się z niską ceną za ukończony projekt. Aby klient był zadowolony z jej wyglądu, co oczywiście przekłada się na sprzedaż, trzeba dopracować każdy, nawet najdrobniejszy element.

Poznaj pełną ofertę klikając tutaj: Projektowanie stron WWW Łódź.